Sprzedaż hurtowa

Z przyjemnością informujemy, że nasz sklep internetowy rozważa możliwość nawiązania współpracy w zakresie sprzedaży hurtowej. Jeśli jesteś zainteresowany nabywaniem produktów w większych ilościach, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail.

Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości produktów, które mogą spełnić potrzeby Twojego biznesu. Nasz zespół jest gotowy odpowiedzieć na Twoje zapytania i omówić szczegóły współpracy hurtowej.

Aby skontaktować się z nami telefonicznie, prosimy dzwonić pod numer 572 484 930. Nasz zespół obsługi klienta jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00.

Jeśli wolisz skorzystać z kontaktu mailowego, prosimy wysłać wiadomość na adres sklep@wiklinolandia.com. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej i dostarczyć Ci wszystkie niezbędne informacje.

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami i czekamy na Twój kontakt w sprawie współpracy hurtowej. Jesteśmy pewni, że nasza wspólna praca przyniesie wzajemne korzyści i pozwoli osiągnąć sukces Twojemu biznesowi.

Zespół sklepu internetowego,

WIKLINOLANDIA :)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl